You are currently viewing Rozpoczynamy remont naszego Kościoła

Rozpoczynamy remont naszego Kościoła

Od 7 VIII rozpoczęły się prace remontowo-konserwatorskie na obiektach drewnianego Kościoła filialnego pw. św. Barbary w Lubawie, który jest jednym z najcenniejszych zabytków w Lubawie, usytuowany w centrum Świętej Ziemi Lubawskiej. Prace dotyczyć będą całego wnętrza. W związku z tymi pracami Kościół św. Barbary będzie zamknięty do czasu zakończenia tych prac ze względu na dokonywane w nim gazowanie, które jest niebezpieczne dla zdrowia ludzi. Intencje mszalne przyjęte na Msze św. w naszym Kościele zostaną odprawione w Kościele farnym. Z tej racji Zapraszamy na niedzielne Msze święte w Kościele św. Anny o godz. 07.00, 08.30, 10.00, 12.00 i 15.00 oraz w kaplicy szpitalnej o godz.07.00, a w dni powszednie do Kościoła Farnego na godz.08.30 i 18.00. Dziękujemy za wyrozumiałość z powodu utrudnień, jakie nastąpią w związku z remontami.

[Best_Wordpress_Gallery id=”18″ gal_title=”remont”]