OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

XXXI NIEDZIELA  CIĄGU ROKU

3 listopada 2019 r.

1. Do piątku: 8 listopada, na godz. 17.30, zapraszamy na Różaniec                                 z Wypominkami za Zmarłych.

2. Dzisiaj na Mszy św.  o godz. 10.00 poświęcimy opłatki na stół wigilijny. Opłatki na terenie naszej parafii będzie roznosić pan Organista.

3. Chorych z posługą Sakramentalną odwiedzimy w sobotę –  9 listopada.

4. W przyszłą Niedzielę, 10 listopada, w naszej parafii będziemy gościć Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej z Iławy, którzy będą głosić Słowo Boże oraz rozprowadzać kalendarze misyjne. Zebrane przy tej okazji ofiary zostaną przeznaczone na działalność misyjną  prowadzoną przez Oblatów na różnych kontynentach.

5. Parafia św. Jana organizuje kurs przedmałżeński dla osób, które tego kursu nie posiadają. Pierwsze spotkanie odbędzie się w niedzielę 10 listopada o godz. 18.00 w kaplicy św. Franciszka przy kościele św. Jana.

6. Za tydzień w druga niedziela miesiąca – kolekta remontowa przeznaczona będzie na dalsze inwestycje, miedzy innymi na doprowadzenie gazu ziemnego do kościoła farnego.

7. W kalendarzu liturgicznych będziemy przeżywać:

* 9 XI  (sobota) – święto poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w Rzymie