Witamy na naszej stronie.!

Oddajemy w Wasze ręce nową stronę internetową www.kosciol.sw.barbary.lubawa.pl poświęconą Kościołowi św. Barbary w Lubawie. Mamy nadzieję, że pomoże Wam ona w znalezieniu istotnych informacji i aktualności z jej życia, umożliwi też bliższy kontakt tym, którzy są obecnie daleko… Mamy także nadzieję, że znajdą się na niej wszystkie potrzebne informacje. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by strona była zawsze aktualna i dostępna, a Was drodzy Parafianie , Sympatycy naszego Kościoła oraz jej Szanowni Goście prosimy o informowanie o błędach. Oprócz podstawowych informacji o Parafii, na stronie będą publikowane m.in. ogłoszenia duszpasterskie oraz multimedia z bieżących wydarzeń. Mamy nadzieję, że strona spełni oczekiwania wszystkich parafian, będzie naszą wizytówką na całym świecie i będzie miejscem podstawowych i aktualnych informacji z życia parafii. Wszelkie uwagi i sugestie dotyczące funkcjonowania strony prosimy przysyłać na adres krzymarcin@wp.pl. Życzymy miłego „surfowania” po internetowej stronie Kościoła św. Barbary w Lubawie. Czuj się u nas dobrze i niech św. Barbara ma Cię w swojej opiece.

Szczęść Boże