Nabożeństwo Fatimskie – Zaproszenie

13 maja 1917 roku w portugalskiej wiosce trzem małym dzieciom: dziesięcioletniej Łucji, siedmioletniej Hiacyncie i dziewięcioletniemu Franciszkowi, objawiła się Matka Boża. Objawienia Matki Boże trwały przez 6 miesięcy, do października 1917 roku, zawsze 13 dnia miesiąca. Nasza wspólnota parafialna każdego 13 dnia miesiąca w okresie od maja do pazdziernika w Sanktuarium Matki Boskiej Lipskiej idąc za wezwaniem Matki Bożej pragnie spotykać się na wspólnej modlitwie.

Już 13 sierpnia br. w naszym Santkuarium Matki Boskiej Lipskiej  odbędzie się kolejne  Nabożeństwo Fatimskie, do udziału w którym serdecznie zapraszamy wszystkich parafian. Inicjatywa ta jest także naszym dziękczynieniem za dar świętego Jana Pawła II, który z Fatimą i Matką Bożą był szczególnie związany. Nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 20.30 wspólną Mszą św, po niej ruszymy z procesją wraz z zapalonymi świecami dookoła kościoła. Modlitwę naszą zakończymy wspólnym odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy!

Znalezione obrazy dla zapytania nabożeństwo fatimskie